Cariere

Tehnician electromecanic

Tehnician electromecanic - zona Vârteju, jud. Ilfov

Cerințe:
  •  studii medii sau superioare;
  •  profil electro-mecanic;
  •  aptitudini tehnice;
  •  experienţă minim 3 ani în domeniul tehnic;
  •  permis de conducere cat. B (min. 3 ani);
  •  calitate înaltă a muncii, precizie.

Responsabilităţi/beneficii:

Instalări şi service echipamente de măsură şi control.
Muncă de teren - preponderent. Diponibilitate pentru deplasări.
Salariu motivant, în funcţie de realizări şi implicare.

Perioadă de probă: 3 luni.
De preferat domiciliu Bucureşti sau jud. Ilfov.

Program de lucru: L-V

Dacă dorești să te alături echipei noastre, trimite-ne CV-ul tău la adresa de email: office@master-tech.ro sau contactează-ne telefonic

Dacă ești interesat de o altă poziție, trimite-ne CV-ul tău și te vom contacta imediat ce avem o poziție deschisă.
Data (re)publicare 15/03/2023

Inginer/tehnician

Dorim să ne lărgim echipa! Angajăm coleg nou pe postul de inginer/tehnician. Mai multe detalii găsești aici:

[T: 0.2143, O: 87]